مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی به بیش از 81 هزار مسافرو گردشگر در اصفهان خدمات ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محسن مومنی بیان داشت: از آغاز اجرای نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی یک هزار و 473 عضو جمعت هلال احمر استان اصفهان، در ۲۷ پست ثابت و ۸ پست سیار به مراجعه کنندگان خدمات متنوعی ارائه کرده‎اند.

وی تصریح کرد: در طول این 14 روز، 81 هزار و 924 مسافر با حضور در پست‎های ثابت و سیار این استان، با این طرح ملی آشنا شده و از خدمات این پست ها بهره مند شدند.

مومنی افزود: 19هزار و 664 نفر با ایجاد اثر انگشت و امضا میثاق نامه به پویش ملی بهرفت پیوستند تا گامی در راستای کاهش تصادفات بردارند.

اصفهان- مسافرین نوروزی (2)

وی ضمن قدردانی از زحمات جوانان عضو جمعیت هلال احمر استان خاطرنشان ساخت: 7هزار و 659 از خیمه‎های نماز، 13هزار و 852 نفر از خدمات ایستگاه‎های سلامت و 13 هزار و 852 نفر نیز از فضای‎های جذاب دوستدار کودک استفاده کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان با اشاره به اقلام توزیعی میان مسافران مراجعه کننده به پست های ایمنی و سلامت تشریح کرد: 34هزار و 262 قلم اقلام ترویجی-اطلاع رسانی، 15هزار و 981 عدد اقلام انگیزشی و 35هزار و 169 عدد اقلام آموزشی میان این افراد توزیع شده است.