فرستاده ویژه استاندار لرستان، گفت: برخی شهروندان و روستائیان دورودی از تخلیه منازل و واحدهای تجاری خود خودداری کرده اند که کار خطرناکی است. علی ایحال، زمینه اسکان موقت 12 هزار نفر در دورود فراهم شده است.

محمدرضا صفی خانی فرستاده ویژه استاندار لرستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج لرستان، گفت: شهرستان دورود در شرایط بحرانی قرار دارد و در این میان، علیرغم هشدارهای مکرر، هنوز برخی از شهروندان و روستائیان از تخلیه منازل و واحدهای تجاری خودداری کرده اند که کار خطرناکی است و امیدواریم تا پایان امشب، این مهم صورت پذیرد و اماکن مورد نظر تخلیه شوند.

نماینده استاندار لرستان در شهرستان دورود، تصریح کرد: هم اکنون شرایط اسکان 12 هزار نفر سیل زده در شهرستان دورود فراهم شده و در این خصوص هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

8 روستا و 4 محور شهری دورود در معرض خطر است

صفی خانی، هشدار داد: 8 روستا و 4 محور شهرستان باید به قید فوریت خالی از سکنه شود که در این خصوص اطلاع رسانی گسترده صورت گرفته است، لذا از شهروندان و روستائیان شهرستان تقاضا داریم به هشدارها توجه کرده و محل های پرخطر اعلامی را فورا تخلیه کنند.

سیل پلدختر

کدام روستاها باید تخلیه شوند ؟

وی در پاسخ به این پرسش که 8 روستای مورد نظر در جریان سیل دورود، کدام روستاها هستند، گفت: روستای سنگر، شکر آباد، گوشه پل، قلعه کامحمدرضا، یوسف‌آباد، امیر آباد، فرمان ‌آباد و خسرو آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان دورود هستند که در معرض خطر قرار دارند و لازم است که هرچه سریعتر تخلیه شوند.

زمینه اسکان سیل زدگان دورود فراهم شده است

فرستاده استاندار لرستان، افزود: همانگونه که عرض شد، زمینه اسکان این عزیزان فراهم شده و لازم است تا پایان امشب، فورا نسبت به ترک منازل و واحدهای تجاری خود اقدام کنند.