مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ارتقا ایمنی جاده های استان اردبیل با استقرار گشت های منظم راهداری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی از ارتقا ایمنی جاده های استان با استقرار گشت های منظم راهداری خبر داد و تصریح کرد: رصد تصادفات فوتی و جرحی جاده ای نشان می دهد در مقایسه با سال گذشته ایمنی جاده ها با افزایش همراه بوده است.

وی افزود: از 25 اسفند ماه سال 97، 120 اکیپ راهداری با 458 نفر نیروی انسانی و 251 دستگاه ماشین آلات در محورهای مواصلاتی مستقر شده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اظهار کرد: این مهم در سایه نگه داری محورها ، گشت های منظم راهداری و استقرار مداوم نیروها و همچنین تعامل و همکاری دستگاه های متولی دیگر حادث شده است.

رحمتی متذکر شد: از ابتدای تعطیلات با وجود تغییرات شرایط جوی و در مقطعی بارش برف و برودت هوا، تمامی محورهای مواصلاتی باز بوده و هیچ منعی در ترددها نداشتیم.

وی اضافه کرد: در خدمت رسانی به مسافران و رانندگان تعامل مطلوبی با استان های همسایه داریم بطوریکه در بارش اخیر برف حتی در بازگشایی محور مواصلاتی سرچم حوزه آذربایجان شرقی مشارکت داشتیم.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات اجرایی سفر استان اردبیل تصریح کرد: به واسطه برف روبی و نمک پاشی به موقع محورها و استقرار شبانه روزی راهداران و همچنین ارائه خدمات در راهدارخانه ها تاکنون خدمت رسانی به مسافران بدون مشکل انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها