به همت جمعیت هلال احمر لرستان، لشکر 84 خرم آباد و هوانیروز ارتش، بسته‌های غذایی تحویل روستائیان حادثه دیده سیل در شهرستان پلدختر شد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، در عملیات آذوقه رسانی به روستائیان سیل زده شهرستان پلدختر، بسته های غذایی یک ماهه به اهالی این روستاها تحویل داده شد.

در این عملیات هوایی که توسط تیزپروازان هوانیروز ارتش و با حضور عزیزعلی امرایی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان، سرهنگ جلیل نقی تبار فرمانده رکن 2 لشکر 84 خرم آباد و تیم همراه انجام شد، آذوقه مورد نیاز اهالی روستاهای دار گل، چم مورت و ... تامین شد.

سیل لرستان

به گفته معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان، هر بسته غذایی نیاز ماهیانه یک خانواده 4 نفره را تامین خواهد کرد و شامل ارزاق روزانه نظیر نان، حبوبات، روغن، برنج، انواع کنسرو، چای، نمک، شکر و مواردی از این دست است.

امرایی، تصریح کرد: این اقدامات، بخشی از وظیفه ذاتی جمعیت هلال احمر است که امیدواریم مورد رضایت خداوند متعال و آسیب دیدگان سیل پلدختر قرار بگیرد.

این در حالی است که به طور هم‌زمان و در قالب چند سورتی پرواز بالگردهای اورژانس هوایی لرستان، جمعیت هلال احمر استان، هوا ناجا و هوانیروز، بسته های غذایی میان روستائیان شهرستان‌های الیگودرز و دورود نیز تقسیم شد.