دبیر جمعیت آزادگان انقلاب اسلامی در استان یزد گفت: 40 نفر از آزادگان استان تهران به همراه خانواده‌های خود در اولین رالی خانوادگی آزادگان سرافراز استان تهران به شهرستان اردکان وارد شدند و مورد استقبال مسئولین قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، دبیر جمعیت آزادگان انقلاب اسلامی در استان یزد گفت: با توجه به اینکه در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم یزد در دهم فروردین‌ ماه قرار داریم و قرار گرفتن این مناسبت در ایام تعطیلات سعی شده است که با حرکتی این قیام از محجوریت خارج شود.

محمدرضا میرشمسی افزود: در این رالی، 40 نفر از آزادگان استان تهران به همراه خانواده‌های خود شرکت دارند که در مراسم بزرگداشت شهدای مردم یزد در مسجد روضه محمدیه حضور پیدا می‌کنند و سپس به زیارت تربت شهدای انقلاب در خلد برین خواهند رفت.

وی گفت: با توجه به اینکه شهر یزد سومین شهر قیام‌کننده در دوران انقلاب بوده است امیدواریم با این حرکت سهمی در احیای این روز بزرگ داشته باشیم که از ایام‌الله است.

وی در پایان اظهار داشت: شرکت‌کنندگان در این رالی خانوادگی در روز یازدهم فروردین در همایش مشترک با آزادگان استان یزد حضور خواهند داشت و با هم‌رزمان خود تجدید خاطره خواهند کرد.