رئیس دادگستری شهرستان ابرکوه گفت: حفظ جان و مال و ارزش های دینی از وظایف نیروی انتظامی است که به دلیل گستردگی ماموریت ها در راه ایجاد و حفظ امنیت نیز شهدایی را تقدیم به انقلاب اسلامی کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الااسلام والمسلمین مجتبی رحمت زاده رئیس دادگستری شهرستان ابرکوه در نشست تعاملی قضات دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ابرکوه با فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه و کارکنان پلیس ضمن قدردانی از زحمات کارکنان انتظامی شهرستان، ابراز امیدواری کرد: با همکاری و تعامل بیش از پیش نیروی انتظامی و دستگاه قضائی شاهد امنیت بیشتر و کاهش آسیب ها اجتماعی در این شهرستان باشیم.

وی از اجرای طرح های امنیت اجتماعی در مقابله با سرقت، مبارزه با بدحجابی و مبارزه با موادمخدر از سوی نیروی انتظامی قدردانی کرد و افزود: حفظ جان و مال و ارزش های دینی از وظایف نیروی انتظامی است که به دلیل گستردگی ماموریت ها در راه ایجاد و حفظ امنیت نیز شهدایی را تقدیم به انقلاب اسلامی کرده است.

رحمت زاده خاطر نشان کرد: امروزه هرچه عزت و اقتدار ناجا بیشتر و توانمندی های آن بالاتر و تجهیزات آن کامل تر باشد بیشتر می تواند امنیت و مهمتر از آن احساس امنیت در مردم ایجاد کند.

رئیس دادگستری شهرستان ابرکوه، همچنین اظهار داشت: پلیس با رویکردی دینی و مردم مداری و قانون محوری توانسته با امکانات و تجهیزات موجود امنیت و احساس امنیت را در مردم به وجود آورد و ما از این پلیس راضی هستیم.

در ادامه علیرضا صالحی فرمانده انتظامی شهرستان ابرکو ه با بیان نقاط قوت تعامل نیروی انتظامی و دستگاه قضائی و اشاره به اقداماتی که در راستای امنیت بخشی شهرستان صورت گرفته؛ از تعامل خوب دستگاه قضائی با نیروی انتظامی تقدیر کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه در خاتمه گفت: توفیقات به دست آمده در اجرای طرح های امنیت اجتماعی از سوی نیروی انتظامی، مرهون تعامل و مشارکت بین مجموعه دستگاه قضائی و نیروی انتظامی بوده است.