جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: طی یک عملیات پلیسی 12 کیلوگرم هروئین و 3 کیلو مواد مخدر شیشه در شهرستان رودان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «عباسعلی بهدانی‌فرد» از کشف 12 کیلو هروئین و 3 کیلو مواد مخدر شیشه طی یک عملیات پلیسی در شهرستان رودان خبرداد.

وی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی فاریاب رودان در ادامه طرح مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اشرافیت کامل بر محورهای فرعی حوزه استحفاظی یک بانده 3 نفره قاچاق مواد مخدر که به صورت کوله ای قصد دور زدن پاسگاه را داشتند شناسایی کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان افزود:ماموران در یک اقدام ضربتی 3 نفرا از قاچاقچیان را دستگیر ودر بازرسی از کوله های همراه آنان 12 کیلو هرویین و 3 کیلو گرم مواد مخدر شیشه کشف و ضبط کردند.

این مقام انتظامی استان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.