موج

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل خبر داد؛

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از اسکان بیش از 4 هزار خانوار فرهنگی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری در بازدید از مراکز اسکان فرهنگیان در اردبیل افزود: تا روز هشتم فروردین ماه 98، چهار هزارو 759 خانوار در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل مستقر شدند.

وی با اشاره به اینکه 45 هزار و 664 نفر روز میهمانان فرهنگی در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل مستقر شدند اظهار داشت: امسال نسبت به سال‌های گذشته با استقبال مناسب فرهنگیان مواجه شدیم و تا روز هشتم فروردین ماه، 17 هزارو 133 نفر در قالب 4 هزارو 759 خانوار در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اردبیل مستقر شدند که رضایت‌مندی مناسبی از نحوه ارائه خدمات داشتند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: در روز هشتم بهار بیشترین پذیرش از استان آذربایجان شرقی و نیز در پایگاه اسکان ناحیه یک بیشترین میهمان فرهنگی پذیرش شده است.

ناصری ادامه داد: طبق روال سال‌های گذشته برای استقبال و پذیرش میهمانان فرهنگی در استان اردبیل اقدامات لازم را انجام داده و در این راستا 92 واحد آموزشی در 19 منطقه آموزش و پرورش استان اردبیل ساماندهی شده است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان اردبیل رتبه 2کشور را در پذیرش میهمانان فرهنگی در ایام تابستان سال گذشته کسب کرد، گفت: در کنار آموزش و پرورش استان اردبیل سازمان‌هایی مانند استانداری،‌ میراث فرهنگی، شهرداری مرکز و شهرداری شهرستان‌های نیز در این رابطه کمک شایانی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها