فرمانده انتظامی بندرعباس با اشاره به راه اندازی و تقویت 25 ایستگاه ثابت و سیار پلیس در بندرعباس گفت: منیتی کلیه بوستان و تفرجگاه‌ها به‌ویژه نوار ساحلی در دستور کار پلیس قرار دارد.

به گزارش خبر گزاری موج هرمزگان، «محمد اسماعیل مشایخ» با اشاره به راه اندازی و تقویت 25 ایستگاه ثابت و سیار پلیس در بندرعباس گفت: منیتی کلیه بوستان و تفرجگاه‌ها به‌ویژه نوار ساحلی در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی افزود: اجرای طرح ضربتی و عملیات‌های پاکسازی جهت جمع‌آوری معتادان کارتن خواب و پاکسازی محلات آلوده در ایام نوروز به‌صورت ویژه در دستورکار مأموران قرار دارد.

فرمانده انتظامی بندرعباس ابراز داشت: در شش روز ابتدای طرح نوروزی تعداد شش هزار و 580 تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی برقرار که از این تعداد سه‌هزار و 500 تماس توسط پلیس راهنمایی و ارشاد شده است.

مشایخ با اشاره به کاهش 100درصدی وقوع جرائم خشن وکاهش پنج درصدی وقوع کل سرقت، اظهار داشت: در دستگیری سارقان 18 درصد و کشفیات کالای قاچاق 100 دردصد افزایش داشته‌ایم.

وی با تأکید به جمع‌آوری 977 نفر معتاد متجاهر و دستگیری 10 نفر خرده فروش مواد مخدر، خاطرنشان کرد:در مجموع طی شش روز ابتدایی طرح نوروزی تعداد دوهزار و 36 نفر متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش موج، از ابتدای طرح نوروزی، 288 هزار دستگاه خودرو و حدود یک میلیون و 600 هزار نفر مسافر نوروزی وارد شهرستان بندرعباس شده‌اند.