همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری در هفت روز نخست سال 98 بیش از 100 هزار نفر زائربه زیارت امامزاده آقاعلی عباس(ع) مشرف شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود گفت: در هفت روز نخست سال 98 بیش از 100 هزار نفر زائر و مسافر از اقصی نقاط کشور به زیارت امامزاده آقاعلی عباس(ع) مشرف شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی افزود: با گذشت شش روز از ایام نوروز 119 هزار نفر زائر و مسافر از اقصی نقاط کشور به زیارت این امامزاده جلیل القدر مشرف شدند که از این تعداد 38 هزار نفر در هتل، سوئیت، مهمانسرا، رواق و سالن های این امامزاده عظیم الشان برای اسکان دائم استفاده کردند و روزانه نیز بیش از 300 خانوار در اطراف حرم مطهر با برپا کردن چادرهای مسافرتی از امکانات اسکان موقت این مجموعه بهرمند شدند.

وی به ارائه خدمات فرهنگی در ایام نوروز به زائران و مسافران اشاره کرد و گفت: خیمه های معرفتی همراه با غرفه هایی همچون پاسخگویی به مسائل شرعی مشاوره خانواده، غرفه صلح و سازش، ایستگاه همه واقف باشیم، غرفه ویژه کودکان نوجوانان و ... در جوار حرم مطهر امامزاده آقا علی عباس (ع) برپا شده است.