رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی قاتل دختر 19 ساله را در بندرعباس شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «عبدالمجید کرمی» از شناسایی  و دستگیری قاتل دختر 19 ساله در بندرعباس خبر داد.
وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی جهت صدور جواز دفن برای دختر 19 ساله خود، با توجه به شواهد پرونده و تناقضات موجود در اظهارات نامبرده، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان شعبه قتل اداره مبارزه با جرائم جنائی قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان افزود: به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس، کلیه اعضای خانواده مقتول به پلیس آگاهی احضار و به صورت مجزا مورد بازجوئی و مصاحبه تخصصی قرار گرفتند.
کرمی ابراز داشت: کلیه افراد یاد شده در تحقیقات مقدماتی و در اظهاراتی کاملاً مشابه موضوع را اتفاقی و بر اساس حادثه عنوان کردند.
وی خاطر نشان کرد: در ادامه بازجوئی‌ها، یکی از خواهران متوفی ضمن بیان حقیقت، ماجرا را این‌گونه بیان کرد که مرحومه به علت درگیری فیزیکی با برادرش و با اصابت ضربه چوب از ناحیه سر مضروب شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان ادامه داد: اظهارات خواهر متوفی از یک‌سو و وصول نظریه پزشکی قانونی در خصوص صدمات و جراحات وارده به قسمت‌های مختلف بدن وی از سوی دیگر، ظن کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پیرامون وقوع جنایت را به یقین بدل کرد و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.
کرمی تصریح کرد: مأموران اداره مبارزه با جرائم جنایی با اقدامات گسترده اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی متهم را در مخفیگاه خود دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
وی افزود: متهم یاد شده در تحقیقات ابتدایی منکر بزه انتسابی بود ولی در مواجه با دلایل و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به قتل خواهر خود اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان در پایان با بیان اینکه کلیه اعترافات متهم در خصوص ضربات وارده به مقتوله با نظریه پزشکی قانونی منطبق بود، خاطر نشان کرد: قاتل دستگیرشده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.