مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارسال 2 هزار تخته موکت از اردبیل به مناطق سیل زده استان گلستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین معبودی امروز افزود: در چهارمین مرحله ارسال کمک های جمعیت هلال احمر استان اردبیل به سیل زدگان استان گلستان تعداد ۲ هزار تخته موکت دیگر به این منطقه ارسال شد.

وی اضافه کرد: ۷۰۰ پکیج غذایی در دومین روز فروردین و ۸۰۰ پکیج در سومین روز فروردین به مناطق درگیر حادثه سیل اعزام شده بود و در چهارمین روز فروردین تعداد ۲ هزار تخته موکت نیز به استان گلستان ارسال شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: تا به حال، یک هزار و ۵۰۰ پکیج غذایی  72 ساعته و ۴ هزار تخته موکت توسط جمعیت هلال احمر استان به این مناطق ارسال شده است.

معبودی افزود: جمعیت هلال احمر استان اردبیل آماده هر نوع کمکی به هموطنان سیل زده است و هموطنان و خیرین می توانند اقلام مورد نیاز اعم از پتو، زیرانداز، موکت، ست بهداشتی و مواد شوینده نو و همچنین کنسروجات با تاریخ مصرف بالا اهدا کنند.

وی با بیان اینکه بنابه درخواست مجمعیت هلال احمر کشور، اقدام به کمک رسانی به حادثه دیدگان گلستان کرده است، ادامه داد: خیرین و هموطنان می توانند جهت اهدا کمک های نقدی خود برای جبران خسارات سیل زدگان شمال کشور از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک های کشور به نام جمعیت هلال احمر، واریز از طریق شماره کارت های ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶ و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بنام جمعیت هلال احمر یا به وسیله کد *780*112# از طریق گوشی تلفن همراه اقدام کنند.