مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: با وجود بارش برف و برودت هوا، محور اردبیل- سرچم باز بوده و تردد بلامانع است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل امروز در بازدید از محور مواصلاتی اردبیل- سرچم افزود: با اعزام 3 اکیپ راهداری از استان آذربایجان شرقی و 4 اکیپ از استان اردبیل عبور و مرور مجددا برقرار شده و تردد عادی و روان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل افزود: در ساعات اولیه بارش برف در 24 ساعت گذشته مشکلاتی در تردد خودروها در این محور به وجود آمده بود.

رحمتی بیان کرد: رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات اجرایی سفر استان اردبیل یادآور شد: اکیپ های راهداری نوروزی استان اردبیل توانستند خارج از 13 کیلومتری حوزه استحفاظی استان از ساعت 24 لغایت 3 بامداد محور اردبیل- سرچم را نمک پاشی و برف روبی کنند.

وی بیان کرد: تعامل راهداری استان آذربایجان شرقی با استان اردبیل مطلوب بوده و شرایط جوی تحت کنترل است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تاکید کرد: 120 اکیپ نوروزی، 251 دستگاه ماشین آلات و 458 نفر نیروی انسانی در جاده ها مستقر شده اند و تمامی محورها باز بوده و تردد بدون مشکل در جریان است.

رحمتی تصریح کرد: لازم است مسافران نیز با رعایت نکات ایمنی با به همراه داشتن تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی تردد کنند.