روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش با تکذیب فیلم منتشر شده درفضای مجازی اعلام می‌دارد جزیره کیش در وضعیت عادی بسر می‌برد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ظرف روز گذشته یک ویدئو در فضای مجازی دست به دست شد که وضعیت آب گرفته و نابسامانی را نشان می‌دهد که ادعا شده جزیره‌ی کیش است.

 

روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، صبح امروز با صدور بیانیه‌ای ضمن تکذیب این ویدئو از وضعیت عادی این جزیره خبر داده است.

در متن کامل این بیانیه آمده است:

در روزهای اخیر شرایط نامساعد جوی وبارندگی‌های زیاد در مناطقی از کشور باعث بروز سیل شده است . در این شرایط برخی افراد مغرض بی‌توجه به ناراحتی هموطنانمان از آسیب‌های ناشی از بلایای طبیعی، با انتشار فیلمی با محتوای تصویری از سیل و ترافیک ناشی از آن که با قطعی برق همراه است تلاش کرده اند این تصویر را به جزیره کیش نسبت دهند.

روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تکذیب این شایعه و فیلم نسبت داده شده به جزیره کیش اعلام می‌دارد این جزیره یکی از امن‌ترین مناطق گردشگری کشور است و در شرایط عادی بسر می‌برد.

در پایان ضمن ابراز همدردی با هموطنانمان در مناطق سیل زده، اعلام می‌شود ستاد بحران جزیره کیش هم در آمادگی کامل بسر می‌برد تا در صورت شرایط جوی نامناسب خدمات دهی کند.