مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل از پذیرش بیش از 3 هزار خانوار فرهنگی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از شامگاه 28 اسفند ماه تاکنون 13هزار و 526 نفر در قالب 3 هزارو 758خانوار از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، کردستان، همدان، قزوین، زنجان، کرمان و شیراز مورد پذیرش و استقبال گرفته اند.

وی افزود: استان چشمه های بهشتی تا ششمین روز بهار سال 1398 افتخار میزبانی از 35هزارو 816 نفر روز میهمان فرهنگی را داشته است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین خاطر نشان ساخت: بیشترین پذیرش در ششمین روز بهار از استان آذربایجان غربی در پایگاه اسکان ناحیه یک اردبیل صورت گرفته است.

ناصری ادامه داد: برای اینکه میمانان فرهنگی استان بتوانند پایگاه های اسکان را پس از ورود به راحتی پیدا کنند، آموزش و پرورش نواحی و مناطق اقدام به نصب بنرهای راهنما در سطح شهر نموده اند.

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در مراحل قبل و بعد از پذیرش، میهمانان نوروزی تصریح کرد: هر روز اکیپ های بازدید کننده در محل پذیرش اسکان ها حضور پیدا می کنند و نواقصات موجود را بررسی کرده و در جهت رفع آن تلاش می کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل یادآوری کرد: ما از هر آنچه در توان داریم استفاده خواهیم نمود تا خانواده های فرهنگی که مهمان استان ما هستند، این ایام عید را به خوبی و خوشی سپری نمایند.

ناصری خاطر نشان کرد: با هدف فراهم ساختن آسایش و آرامش برای همکاران فرهنگی در تعطیلات عید نوروز سعی کرده ایم با تدارک محل اسکان مناسب خدمات شایسته ای را برای این عزیزان و خانواده هایشان ارائه نماییم تا آنها در کنار بهره‌مندی از جاذبه‌های توریستی و گردشگری استان بتوانند از امکانات تدارک دیده شده به خوبی استفاده کنند.