استاندار کردستان با بیان اینکه این تلاش ها و خدمات در نزد خداوند متعال پاداش اخروی دارد افزود: نیروی انتظامی امروز محبوب مردم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا در دیدار نوروزی با فرمانده انتظامی و فرمانده مرزبانی انتظامی کردستان اظهار داشت: امنیت نیاز همگانی است که استقرار آن به مشارکت همه سازمان ها و نهادها و اقشار مختلف مردمی نیازمند است. 

مرادنیا با تاکید بر اینکه امروز امنیت شهرها و جاده ها در سایه تلاش پلیس تامین می شود اضافه کرد: این در حالی است که در چنین روزهایی مردم در پی گشت وگذار ودید و بازدید عید هستند و کارکنان خدوم نیروی انتظامی با نشاط وشادابی و روحیه مستحکم و قوی در جای جای این سرزمین اسلامی در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

وی با بیان اینکه این تلاش ها و خدمات در نزد خداوند متعال پاداش اخروی دارد افزود: نیروی انتظامی امروز محبوب مردم است و خدمات شایسته این نیروی خدوم موجب افزایش مقبولیت و محبوبیت در بین مردم می شود.

استاندار کردستان با بیان اینکه امروز جای جای این استان مرزی و شهید پرور شاهد برقراری امنیت مطلوب است تاکید کرد: این امنیت مطلوب را حاصل تلاش شما کارکنان خدوم و سخت کوش نیروی انتظامی ودیگر دستگاه های امنیتی می دانیم.

فرمانده انتظامی کردستان نیز در این دیدار با اشاره به آمادگی کامل انتظامی استان در راستای تامین امنیت مسافران ورودی به استان کردستان اظهار داشت: با به کار گیری همه امکانات و نیروها، امنیت مسافران را به بهترین شکل ممکن فراهم می کنیم.

سردار علی آزادی افزود: در همین راستا با تجهیز 210 تیم عملیاتی و به کارگیری بیش از یک هزار نیروی پلیس راه و پلیس راهور علاوه بر انضباط ترافیکی در حوزه کاهش تصادفات نیز تلاش خواهیم کرد.

وی یادآور شد: در همین راستا و با بهره گیری از توان بالقوه مشارکت های مردمی میزان تصادفات فوتی امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 35 درصد کاهش داشته است.