معاون رئیس جمهور تأکید کرد: برای ما مهم است که کم‌کاری‌های احتمالی بررسی و با متولیان امر برخورد شود.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور، که امشب در جلسه کمیته بحران استان فارس با حضور وزیر اطلاعات و وزیر بهداشت تشکیل شد حضور داشت، تأکید کرد: نیاز است که حادثه امروز به دقت بررسی شود تا در صورتی که غفلتی صورت گرفته، با این موضوع برخورد شود. برای ما مهم است که کم‌کاری‌های احتمالی بررسی و با متولیان امر برخورد شود.

به گفته وی، سیل به صورت گسترده جاری شد، اما تلفات جانی چندانی نداشت که با اختصاص تن‌خواه به استان‌های شمالی خسارت را جبران می‌کنیم.

نوبخت با اشاره به تشکیل جلسه ستاد بحران کشور افزود: با وجود هشدارها نباید سیل خروشان و این حادثه رخ می‌داد و برای دولت بسیار مهم است که این حادثه تکرار نشود.

معاون رئیس جمهور همچنین با اشاره به تاثر عمیق رئیس جمهور نسبت به حادثه امروز بیان کرد: همین مسئله سبب شد که به سرعت در محل حاضر شویم و انتظار داریم که هر چه لازم است تمهید شود تا جان مردم به خطر نیفتد.

وی با بیان اینکه انتقال اجساد به شهر مورد نظر باید در دستور کار قراربگیرد و تمامی مصیبت‌دیدگان رایگان در هتل اقامت داشته باشند تأکید کرد: انتقال خودرو حادثه دیدگان و اقامت آنان باید در دستور کار مدیران قراربگیرد و در کمترین زمان ممکن خسارات پرداخت شود.

نوبخت همچنین اعلام کرد که بررسی موضوع در جلسه هیات دولت مطرح و بررسی خواهد شد.