مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با تاکید بر لزوم توجه به هشدارهای هواشناسی و ستاد مدیریت بحران، تاکید کرد: لازم است که شهروندان در هنگام بارندگی از تردد در مسیر آب‌نما ها جداً خودداری کنند.

«علیرضا صفا ایسنی» دقایقی پیش در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان با اشاره به تشکیل شورای مدیریت بحران به ریاست استاندار هرمزگان گفت: در این جلسه به آمادگی دستگاه‌های امدادی و متولیان امر تاکید شد تا با تمهیدات پیش بینی شده شاهد حادثه‌ی دل‌خراشی نباشیم.

وی با بیان اینکه این موضوع همکاری مردم را نیز می‌طلبد، افزود: با توجه به ناپایداری ها و شرایط جوی لازم است که شهروندان و مهمان‌های نوروزی از مناطق پرخطر دوری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با بیان اینکه لازم است که شهروندان به هشدار های هواشناسی و ستاد مدیریت بحران توجه کنند، از شهروندان خواست: از ترددهای غیر ضروری در هنگام بارندگی خودداری کنند.

صفا ایسینی با اشاره به حوادثی که در گذشته اتفاق افتاده، تاکید کرد:  لازم است که شهروندان در هنگام بارندگی از تردد در مسیر آب‌نما ها جداً خودداری کنند.

وی با تاکید بر عدم تردد از مسیر های منتهی به رودخانه هایی که سیل در آنها جریان دارد، هشدار داد: تا زمان فروکش کردن سییل از روی پل‌ها تردد نکید و  در زمان بارندگی شدید از تردد در مسیر های کوهستانی که امکان ریزش سنگ ویا بهمن در آن وجود دارد اجتناب کنید.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به حضور مهمان‌های نوروزی در هرمزگان، تصریح کرد: هم وطنان و مهمان‌های عزیز از استقرار و نصب چادر در مناطق ساحلی رودخانه ها، مناطق کوهستانی به خصوص در مناطقی با شیب زیاد و مسیل‌ها خودداری نمایند.