موج

مدیر کل راهداری اردبیل خبر داد؛

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از فعالیت 64 دستگاه تردد شمار در محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی با اشاره به اینکه 64 دستگاه ترددشمار در محورهای مواصلاتی استان فعال است، افزود: از تاریخ 25 اسفند ماه 97 لغایت 4 فروردین 98 در کل محورهای مواصلاتی دارای دستگاه تردد شمار ، 2 میلیون و 898 هزار تردد به ثبت رسیده است.

وی اظهار کرد: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کمتر از 2 درصد افزایش به نسبت مدت مشابه سال گذشته دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از ثبت 413 هزار و 691 تردد نوروزی در فاصله زمانی 25 اسفند 97 لغایت 4 اسفند 98 در محورهای مواصلاتی اصلی استان خبر داد.

رحمتی تصریح کرد: این میزان تردد مربوط به مبادی اصلی ورودی و خروجی استان شامل محورهای آستارا، سرچم، سراب، اهر، اسالم و کلیبر است.

وی گفت: از این میزان 231 هزار و 481 مورد تردد وارد استان شده و 182 هزار و 210 مورد تردد نیز از استان خارج شده که در مجموع 2 درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه بیشترین تردد در محور اردبیل- آستارا به ثبت رسیده است، افزود: آمار تردد رفت و برگشت در این محور 138 هزار و 676 مورد است.

رحمتی آمار تردد از محور اردبیل- سرعین را نیز ورود 82 هزار و 9 تردد خودرو و خروج 75 هزار و 762 مورد برشمرد و گفت: آمار تردد سرعین نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش یافته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها