مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارسال کمک به حادثه دیدگان سیل استان گلستان از اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین معبودی امروز در جمع خبرنگاران گفت: در سومین مرحله ارسال کمک های جمعیت هلال احمر استان اردبیل به سیل زدگان استان گلستان تعداد 2 هزار تخته موکت ارسال شد.

وی افزود: ۷۰۰ پکیج غذایی در دومین روز فروردین و ۸۰۰ پکیج در سومین روز فروردین به مناطق درگیر حادثه سیل اعزام شده بود و در چهارمین روز فروردین تعداد 2 هزار تخته موکت نیز به استان گلستان ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده در استان گلستان جمعیت هلال احمر استان اردبیل سومین محموله خود را در قالب ۲۰۰۰ تخته موکت با دو خودروی کامیون و ۴ نفر نیروی عملیاتی به محل حادثه ارسال کرد.  

معبودی با بیان اینکه بنابه درخواست معاونت امداد و نجات کشور، جمعیت هلال احمر استان اردبیل اقدام به کمک رسانی به حادثه دیدگان گلستان کرده، ادامه داد: خیرین و هموطنان می توانند جهت اهدا کمک های نقدی خود برای جبران خسارات سیل زدگان شمال کشور از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک های کشور به نام جمعیت هلال احمر، واریز از طریق شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶ بنام جمعیت هلال احمر یا به وسیله *۷۸۰*۱۱۲# از طریق گوشی تلفن همراه اقدام کنند. 

گفتنی است حساب رسمی مشارکت های مردمی جمعیت هلال احمر تحت نظارت کلیه دستگاههای ذیربط قرار دارد و هرگونه جلب مشارکت از این طریق تا اطلاع ثانوی در اختیار سیل زدگان شمال کشور قرار خواهد گرفت و گزارش آن نیز در اسرع وقت به اطلاع افکار عمومی می رسد.