معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: پیش بینی می شود از امشب شاید هوای بارانی همراه با وزش باد در استان مازندران داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران و به نقل از روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان مازندران ، رضا اسدی اظهار داشت: هوای مازندران امروز صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما از شب بتدریج ابری از سمت غرب استان با بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد : وضعیت هوا در روز دوشنبه پنجم فروردین مناطق غربی استان ابری گاهی همراه با بارندگی و در ارتفاعات مه آلود گاهی با بارش برف، کاهش دما و وزش باد خواهد بود.

اسدی گفت: آسمان مازندران در مناطق مرکزی و شرقی استان ابری همراه با بارش پراکنده از بعدازظهر با بارندگی در ارتفاعات مه آلود گاهی با بارش برف و وزش باد پیش بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران افزود: وضعیت جوی در روز سه شنبه ۶ فروردین ابری به ویژه بعدازظهر و شب همراه با بارندگی در ارتفاعات مه آلود با بارش برف و وزش باد خواهد بود.

وی تاکید کرد : هوای استان روز چهارشنبه و پنج شنبه ۷ و ۸ فروردین ابری همراه با بارش پراکنده در ارتفاعات مه آلود با بارش برف و وزش باد بتدریج با کاهش ابر پیش بینی می‌شود.