در گفت و گو با موج مطرح شد؛

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در مقطع کنونی اولویت اصلی کشور مساله اقتصاد است که قوای سه‌گانه باید با هم‌افزایی و انسجام در راستای توسعه هر چه بیشتر اقتصاد کشور گام بردارند و رونق تولید محور اصلی این توسعه است.

صدیف بدری صبح امروز در گفتگو با خبرگزاری موج اردبیل، اظهار کرد: سال 97 با همه فراز و نشیب‌هایش سپری شد و گام در  سال جدید  گذاشتیم . همانگونه که در پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب تاکید شد، در مقطع کنونی اولویت اصلی کشور مساله  اقتصاد است که قوای سه‌گانه باید با هم‌افزایی و انسجام در راستای توسعه هر چه بیشتر اقتصاد کشور گام بردارند و  رونق تولید محور اصلی  توسعه کشور است.

 وی افزود:توسعه زیرساخت‌های استان اردبیل، شاه‌بیت رونق تولید و توسعه اقتصادی استان است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه در سال 97 با اتحاد و همدلی نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان استان اردبیل، دولت محلی و همه دلسوزان و نخبگان استان، اقدامات درخور و  قابل‌توجهی در این خصوص انجام شد.

بدری ادامه داد:تحرک چشمگیر پروژه راه‌آهن اردبیل گرفته تا توسعه بزرگ راهی جاده‌های استان و تصویب لایحه منطقه آزاد در صحن مجلس شورای اسلامی و تداوم این روند رو به جلو در سال 98 رخت بر بستن غبار محرومیت از سیمای دارالارشاد اردبیل را به دنبال خواهد داشت.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنده ضمن ادای احترام به ساحت ملت بزرگ ایران، آغاز سال 1398 هجری شمسی و عید نوروز را به محضر رهبر فرزانه، مسئولین صدیق نظام جمهوری اسلامی و مردم عزیز شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین تبریک گفته، از درگاه خداوند متعال مسألت دارم این سال را پربرکت و مبارک گرداند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها