موج
کدخبر : ۲۷۰۴۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270489

در آستانه سال جدید؛

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در آستانه سال جدید، پیام نوروزی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در پیامی، آغاز سال جدید و تقارن عید نوروز 98 با ماه پرخیر و برکت رجب و میلاد امام علی (ع) را به مردم استان تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

تقارن عید سعید نوروز با ماه پر خیر و برکت رجب و میلاد مسعود سیدالاوصیا و امام الاتقیا امیرالمومنین امام علی بن ابی طالب (ع) را به همه ملت بزرگ ایران اسلامی به ویژه به مردم غیور و ولایتمدار لرستان تبریک و تهنیت عرض می کنم.

خدای متعال را بر همه نعمت های مادی و معنوی که بر ما ارزانی داشته شاکریم نعمت نزولات جوّی، سرسبزی و شادابی، زنده شدن طبیعت و حیات دوباره موجودات همچنین خدا را بر نعمت 40 سالگی انقلاب اسلامی و شکست و ناکامی دشمنان سپاسگزاریم.

سالی که گذشت، با همه فراز و نشیب و تلخی ها و شیرینی ها به خصوص مشکلات اقتصادی و گرانی های سنگین به پایان رسید، سال97 سال روشن شدن حقایق انقلاب اسلامی و آشکار شدن باطن خبیث استکبار جهانی و پیروزی های چشمگیر ملت ایران اسلامی بوده است.

سال98 سالی است با امیدها و با ظرفیت های فراوان برای حل مشکلات کشور، مهم ترین خصوصیت سال98 آغاز دهه پنجم و شروع چهل سالگی دوم انقلاب اسلامی است، که بیانیه گام دوم انقلاب تصویر روشن برای پیمودن این مسیر پر افتخار است.

همه باید بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان یک دستور العمل جامع تلقی کنند و بر اساس آن عمل نمایند. قطعا عمل به بیانیه گام دوم انقلاب منشأ تحول در کشور خواهد شد. همچنین تحول لازمه زندگی است، خداوند متعال با آغاز فصل بهار تحولی نو در طبیعت ایجاد می کند. دعا و درخواست ما در آغاز سال نو نیز تحول نیکو در زندگی فردی و اجتماعی است. برای تحقق این امر و تداوم مسیر پیش روی انقلاب اسلامی نیازمند به همت بلند، عزم و اراده قوی، تلاش و جدیت، وحدت و انسجام، و توکل بر خدای متعال هستیم؛ امید است خدای متعال همه ما را مشمول عنایات خاصه خودش قرار داده و در سال جدید خیرات و برکات خود را بر ما نازل و به همه صحت و عافیت و تندرستی عنایت فرماید.

پایان طول عمر پر برکت برای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی و علو درجات برای ارواح طیبه شهدا و امام راحل (ره) و موفقیت و پیروزی در همه صحنه ها برای شما مردم بزرگوار و ولایتمدار از خداوند متعال مسئلت دارم.

سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها