دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از برخورد قضایی با هنجارشکنان و مخلان نظم و آرامش چهارشنبه آخر سال در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی اصفهانی با اشاره به برخورد قضایی با مخلان نظم و آرامش چهارشنبه آخر سال گفت: تدابیر لازم با محوریت پیشگیری برای تأمین امنیت و حفظ آرامش شهروندان انجام شده است.

وی افزود: از آنجا که برخی افراد با سوءاستفاده از شرایط در زمانها و مناسبت های مختلف سال در پی ایجاد ناامنی و مزاحمت برای مردم هستند، دستگاه قضایی با همکاری نیروی انتظامی اینگونه افراد را تحت پیگرد قضایی قرار خواهد داد.

 اصفهانی بیان داشت:با اقدامات پیشگیرانه سعی خواهد شد شرایط امن و سالم برای شادی و نشاط شهروندان به خوبی مدیریت و فراهم شود.

وی اخذ تعهد از افراد سابقه دار و انجام بازرسی از اماکن و مراکز فروش غیرمجاز مواد محترقه و تحت نظارت قرار گرفتن نقاط حساس و حادثه خیز شهر و حومه و اجرای طرحهای ویژه انتظامی در این خصوص را از دیگر تصمیمات مهم این جلسه اعلام نمود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان همچنین از اتخاذ تدابیر لازم برای تأمین امنیت تعطیلات نوروز و حفظ آسایش و احساس امنیت مسافران نوروزی در حاشیه زاینده رود و دیگر اماکن تاریخی و تفریحی و تفرجگاه ها و مراکز اسکان مسافران با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها خبر داد.