موج
کدخبر : ۲۷۰۲۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270244

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر ایران خبر داد؛

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از اختصاص دو خودروی امدادی جدید و مدرن به استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی اصغر پیوندی رئیس سازمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از اختصاص دو خودروی امدادی جدید و مدرن به استان اردبیل به ارزش 4 میلیارد تومان خبر داد و افزود: این خودروها به شهرستان های گرمی و سرعین اختصاص و مورد استفاده امدادگران درحوادث و بلایای طبیعی قرار می گیرد.

وی به آغاز اجرای طرح امداد نوروزی از روز 25 اسفندماه اشاره کرد و گفت: این طرح تا 17 فروردین ماه ادامه می یابد.

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: فعالیت های هلال احمر با کمک های مردمی اداره می شود و پایگاه های امداد و نجات مورد نیاز باید با همکاری مردم ، خیرین و ائمه جماعات احداث و تجهیز شود.

پیوندی با اشاره به وجود 600 پایگاه امداد و نجات در کشور این تعداد پایگاه را برای امدادرسانی ناکافی دانست و از افزایش تعداد آن خبر داد.

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل نیز در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور اظهار داشت : استان اردبیل ظرفیت مناسبی برای سرمایه گذاری در عرصه های مختلف دارد و هلال احمر می تواند شرکت های سرمایه گذاری خود را در این استان مستقر نماید.

وی بیان کرد: هلال احمر جمهوری اسلامی ایران می تواند زمینه های سرمایه گذاری خود در استان را با دقت مطالعه کرده و نیازمندی انبارهای خود را در این استان تولید کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها