موج
کدخبر : ۲۷۰۲۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270234

دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی استان هرمزگان در دومین جلسه ی خود به اتهامات مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت شیمی دُر سلف و پنج متهم دیگر به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق قاچاق سازمان یافته سوخت رسیدگی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی استان هرمزگان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین اکبری در دومین جلسه ی خود  به اتهامات مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت شیمی دُر سلف و پنج متهم دیگر به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق قاچاق سازمان یافته سوخت رسیدگی کرد.

رئیس دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی استان هرمزگان با اعلام رسمیت جلسه و تأکید بر لزوم رعایت نظم از سوی حاضرین به شرح مواد 193 ،194 و 195 قانون آیین دادرسی کیفری خطاب به متهمین پرداخت و پس از آن با اعلام موارد اتهامی از هر یک از متهمین و وکلای آنها خواست تا در جایگاه حاضر و به دفاع بپردازند.

پس از احضار متهم «هنریک درغوکاسیان» رئیس هیأت مدیره شرکت شیمی دُر سلف و مالک باشگاه  ورزشی شیمی دُر توسط رئیس دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان هرمزگان و تفهیم اتهام، وی با حضور در جایگاه به اتهامات خود مبنی بر مشارکت در قاچاق سازمان یافته و معاونت رشا به کارمندان گمرک از طریق تهیه وسایل ارتکاب جرم و پشتیبانی مالی این امر پاسخ داد.

همچنین دیگر متهمین این پرونده به نام های «محمود زاچ کانیها»، «کوروش ایزدی»، «سعید معتمد» و «محمد علی موسوی فخر» به دفاع از خود پرداختند و  وکیل متهم «زاره درغوکاسیان» برادر رئیس هیأت مدیره شرکت شیمی دُر سلف نیز دفاعیات خود را ارائه نمود .

در پایان حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان هرمزگان ختم جلسه رسیدگی را اعلام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها