موج
کدخبر : ۲۶۹۹۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269986

فرمانده انتظامی استان کردستان:

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: اولویت کاری ما در نیروی انتظامی پیشگیری است وهمه توان خود را دراین حوزه صرف خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار علی آزادی امروز شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های کردستان اظهار داشت: سه سارق با اسلحه کلاشینکف قصد سرقت مسلحانه  از فرش فروشی را داشتند که با اطلاع رسانی مردم، نیروهای پلیس یگان امداد بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی اضافه کرد: این سارقین که از خودرو سرقتی استفاده می کردند حین فرار در خروجی کامیاران با ماموران انتظامی درگیر شدند که یکی از آنها کشته و 2 نفر دیگر دستگیر شدند.

 فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه میزان سرقت مسلحانه امسال هشت مورد بوده است که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است افزود: چند مورد از این سرقت ها از جمله یک باند که به سرقت مسلحانه و راهزنی در مریوان می پرداختند دستگیرد و از آنها سلاح کشف شد.

وی گفت: یک گروه سه نفره در سقز اقدام به سرقت مسلحانه کرده بودند که حین تقعیب و گریز و برای پنهان ماندن از دید پلیس اقدام به سرقت خودرو می کردند که دلیل اصلی افزایش سرقت مسلحانه در سال جاری آمار این سرقت ها است.

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه آمار سرقت استان کردستان 6 دهم درصد است اظهار داشت: این استان از نظر سرقت در رده های آخر کشور قرار دارد.

وی با اشاره به جرائم فضای مجازی افزود: در سال گذشته میزان جرائم اخلاقی در فضای مجازی 47 درصد، جرائم مالی 26 درصد بوده است که امسال میزان جرائم مالی در این فضا به 52 درصد افزایش یافته و میزان جرائم اخلاقی به 33 درصد کاهش پیدا کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها