موج
کدخبر : ۲۶۹۹۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269959

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان خبر داد؛

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان از آماده باش یگان حفاظت از اراضی استان اصفهان در ایام نوروز 98 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا امیرخانی تصرفات اراضی ملی و جلوگیری از اقدامات احتمالی متصرفین اقدام به گشت زنی می کنند.

وی اظهار داشت: اداره کل راه وشهرسازی در سال ۹۷ تاکنون نسبت به تعداد ۶۸ فقره اجرای احکام، خلع ید و قلع و قمع به متراژ ۵۱۸ هزار و ۵۹۳ مترمربع به ارزش حدود ۴۸۰ میلیارد ریال نموده است.

امیرخانی در راستای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی دولتی و رفع تصرفات فوری این اراضی ملی بیان داشت: طی سالجاری تعداد ۹۷ فقره زمین به متراژ ۴۳۷ هزار مترمربع و به ارزش حدود ۶۶۳ میلیارد ریال با همت حوزه املاک و حقوقی این اداره کل و هوشیاری عوامل یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در استان رفع تصرف فوری شده است.

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان با توجه به فرارسیدن ایام نوروز و مساعد بودن شرایط برای افراد سودجو و فرصت طلب به منظور تجاوز به اراضی ملی و دولتی و تصرف در آنها خواستار اقدامات پیشگیرانه در خصوص تصرفات اراضی ملی و دولتی در ایام نوروز شد.

وی ادامه داد: این اراضی عمدتا در شهرستانهای کاشان، لنجان، آران وبیدگل، فریدن، بوئین ومیاندشت، نجف آباد، خوانسار، مبارکه ، اردستان، دهاقان، نطنز، گلپایگان، شهرضا، سمیرم، نجف آباد، شاهین شهر و میمه، نیک آباد و کوهپایه، اصفهان، نائین، خوروبیابانک و فریدونشهر رفع تصرف شده است.

 مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان گفت: در ایام نوروز روزانه ۲۱ اکیپ در کل شهرستانهای تابعه اقدام به گشت زنی و ۳ اکیپ از استان  اصفهان نیز هر روزه به کلیه شهرستان ها جهت کنترل و نظارت بر عملکرد گشت ها اعزام می شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها