موج
کدخبر : ۲۶۹۸۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269820

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: 24 تن مواد محترقه قاچاق از یک دستگاه کانتینر در شهرستان قشم کشف شد.

سردار«عزیز اله ملکی» در  جمع خبرنگاران گفت: تن مواد محترقه قاچاق از یک دستگاه کانتینر در شهرستان قشم کشف شد که ارزش ریالی این محموله 120 میلیارد ریال تخمین زده می‌شود

وی در تشریح این خبر افزود: در پی کشف یک دستگاه کانتینر 40 فوت حامل 30تن مواد محترقه در مورخه 12 بهمن‌ماه توسط مأموران پلیس امنیت عمومی استان و دستگیری تعداد سه نفر از متهمان، طی انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مشخص شد یک دستگاه کانتینر 40 فوت دیگر حاوی مواد محترقه در شهرستان قشم دپو شده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود: قاچاقچیان قصد داشتند با شیوه و شگردهای خاص و از طریق مبادی غیرمجاز کالا را از استان هرمزگان به استان‌های مرکزی کشور انتقال دهند که سریعاً اکیپی از مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی به شهرستان قشم اعزام و کانتینر حاوی مواد محترقه را که بخشی از آن به داخل لنج منتقل‌شده بود توقیف کنند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازرسی از کانتینر و لنج حامل محموله میزان 24 تن مواد محترقه قاچاق کشف و سه متهم تاکنون در این زمینه دستگیر شده‌اند.

ملکی با اشاره به اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 120 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: تهیه، ساخت و فروش هرگونه موادمحترقه و منفجره ممنوع بوده و در صورت مشاهده با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها