معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان از برگزاری دو آزمون استخدامی در سال 98 برای جذب نیروهای درمانی و نیروهای اداری بصورت قراردادی برای واحدهای ستادی دانشگاه خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، کامبیز حسن‌زاده گفت: از پروژه‌های اجراشده دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال 1397 می توان به احداث بیمارستان بانه و تجهیز آن، بهسازی‌های اساسی بیمارستان بعثت در بخش‌های ICU نوزادان و کودکان، بخش نشاط و شادی کودکان، پاویون دانشجویی و آزمایشگاه. بهره‌برداری از کلینیک‌های ویژه دهگلان، کامیاران، بیجار و سقز. بهره‌برداری از بخش زایمان بیمارستان دیواندره. افتتاح 20 پروژه خانه بهداشت در سطح استان کردستان اشاره نمود.

معاون توسعه ومدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان در ادامه به پروژه‌ها و برنامه‌های سال 1398 دانشگاه اشاره نمود وگفت: آزمایشگاه مرجع سلامت بیمارستان بعثت در متراژ 600 متر، فوریت‌های پزشکی حسین‌آباد، طبقه دوم خوابگاه دانشجویی 1300 متری 22 گولان، احداث ساختمان شیمی‌درمانی 1100 متری بیمارستان توحید احداث ساختمان شیمی‌درمانی مریوان و قروه، ساختمان اورژانس و بلوک زایمان بیمارستان بوعلی مریوان و سینا کامیاران، ساختمان اتاق عمل بیمارستان قروه و بهسازی ساختمان آزمایشگاه مرکزی بیمارستان مریوان، احداث خانه بهداشت موچش و پیر عمران و بسطام سقز و خواجه امیر بانه از جمله پروژه های مهم در حوزه بهداشت و درمان می باشند.

وی به پرداخت‌های کارکنان و پرستاران و کادر درمان هم اشاره‌ای کرد و اظهار داشت: از این لحاظ نسبت به استان‌های مجاور بافاصله‌ی معناداری جلوتر هستیم. در پرداخت‌های دارو و ملزومات پزشکی تا پایان آذرماه  با شرکت‌های دارویی و شرکت‌های طرف قرارداد دانشگاه تسویه حساب انجام شده است.

حسن‌زاده از برگزاری دو آزمون استخدامی در سال 98 برای جذب نیروهای درمانی و نیروهای اداری بصورت قراردادی برای واحدهای ستادی دانشگاه خبرداد.