موج
کدخبر : ۲۶۹۴۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269446

فرمانده انتظامی بافق گفت:

فرمانده انتظامی بافق خرید و فروش مواد خطرآفرین، انفجاری و احتراقی که نظم و آرامش جامعه و شهروندان را مخدوش می‌کند، ممنوع اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ محمد کمالی فرمانده انتظامی بافق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و همچنین در آستانه چهارشنبه سوری، نیروی انتظامی ضمن برخورداری از آمادگی کامل، برای پیشگیری از هر گونه حوادثی در این ایام، تلاش مضاعف خواهد کرد.

وی بیان کرد: همانند سال‌های گذشته با مزاحمت برای مردم، رفتارهای ناپسند و خطرآفرین، ایجاد راهبندان،سد معبر و اختلال در نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع و جدی خواهد شد.

این مسئول انتظامی افزود: بر این اساس نیروی انتظامی برای پاسداشت حقوق شهروندان و در راستای کاهش حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال از مردم به ویژه والدین می خواهد تا شب چهارشنبه پایان سال در کنار فرزندان خود باشند و با نظارت و کنترل دقیق آنها، از بروز حوادث تلخ و ناگوار پیشگیری کنند.

وی افزود: استفاده از مواد محترقه همواره خطر انفجار، ایجاد خسارات جانی و مالی را در پی خواهد داشت، همچنان که آلودگی شدید صوتی، استرس، تشنج‌های روحی و نقض حقوق شهروندان ره آورد برگزاری غیرمتعارف و غیر اصولی این مراسم خواهد بود.

کمالی با بیان اینکه بلوغ فرهنگی و اجتماعی مردم قانونمند در سال‌های اخیر به کاهش چشمگیر خسارات، لطمات جانی و مالی ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال رسیده است تصریح کرد: این امر بیانگر افزایش همدلی و همراهی صمیمانه اقشار جامعه با نیروی انتظامی و توجه به آموزش‌های ارائه شده از سوی ناجا، سازمان‌های همکار و رسانه‌ها بوده است.

فرمانده منطقه انتظامی بافق خرید و فروش مواد خطرآفرین، انفجاری و احتراقی که نظم و آرامش جامعه و شهروندان را مخدوش می‌کند، ممنوع اعلام کرد و با اینکه با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد شد از شهروندان خواست هرگونه خرید و فروش موادمحترقه غیرمجاز را به پلیس 110 اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها