مدیرکل راهداری استان همدان از استقرار اکیپ های سیار و دائم راهداری، امداد خودرو و هلال احمر در طول مسیرهای بین شهری جهت ارائه خدمات به مسافران در ایام نوروز خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مدیرکل راهداری استان همدان در نشست هماهنگی نوروز 98 با مسئولان و کارشناسان خدمات رسان در ایام نوروز، اظهار داشت:

 با توجه به فرا رسیدن ایام عید و آغاز سفرهای نوروزی امسال نیز همچون سال ­های گذشته از امکاناتی شامل استقرار اکیپ ­های سیار و دائم راهداری، امداد خودرو و هلال­ احمر در طول مسیرهای بین شهری برخوردار خواهیم بود.

مصطفی پناهنده از آماده سازی و بهسازی جاده­ ها مانند اصلاح و ترمیم روکش آسفالت در برخی از مسیرها خبرداد و افزود:  شستشو و تعویض علائم ترافیکی، خط­کشی، تعمیر روشنایی جاده­ ها و جمع ­آوری دستفروشان از حاشیه بزرگراه ها به ویژه در نقاط ورودی شهر پیش از آغاز ایام طرح نوروزی از دیگر اقداماتی است که در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه با نصب و معرفی شماره­ های تماس و پیامک، همچنین وب سایت­ های اینترنتی در معرض دید مسافران و پایانه ­های عمومی قرار خواهد گرفت گفت: مسافران و کاربران می­توانند مشکلات خود را در زمینه دریافت خدمات سفر به این اداره کل ارائه و تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری کنند.

پناهنده در پایان با اشاره به مسیر جاده ای راه ­آهن همدان خاطرنشان کرد: به منظور افزایش ایمنی در این مسیر این اداره کل اقدام به نصب تابلو و علائم راهنمایی­و­رانندگی کرده و عریض­ کردن و نصب نیوجرسی در جاده نیز در دستور کار است.