معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به لرستان، گفت: 4200 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به لرستان، گفت: 4200 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد.

وی که در آئین افتتاح مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه آیت الله بروجردی سخن می گفت: افزود: خوشبختانه این شرکت های دانش بنیان در سال گذشته حدود 600 هزار میلیارد ریال فروش داشتند که این رقم در سال 97 افزایش داشته است.

مردم با خرید محصولات، از شرکت های دانش بنیان حمایت کنند

ستاری، ادامه داد: شرکت های دانش بنیان به حمایت مالی نیازمندند، لذا در این خصوص عموم مردم می توانند با خرید محصولات تولیدی این مجموعه های دانش بنیان، در رشد و ادامه حیات آنان نقش بسزایی ایفا کنند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دانشگاه بروجردی

لرستان از ظرفیت بالایی برخوردار است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، گفت: خوشبختانه استان لرستان از ظرفیت های غنی و بالایی برخوردار است. هم از نظر نیروی انسانی و هم از نظر علم و دانش و سایر ظرفیت های خدادادی، لذا توصیه می کنم که از این ظرفیت های بالقوه استفاده شود.

گفتنی است معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، صبح امروز وارد فرودگاه خرم آباد شد و مورد استقبال رسمی استاندار و مقامات استانی قرار گرفت و پس از آن عازم بروجرد شد تا مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه آیت الله بروجردی این شهرستان را افتتاح کند. وی تا ساعاتی دیگر به خرم آباد سفر خواهد کرد.