معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار در ایام پایانی سال این سازمان با محوریت اتاق اصناف اقدام به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (بهاره) در سراسر استان می نماید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد بختیار خلیقی از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا(بهاره) در سراسر استان کردستان خبر داد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در راستای تنظیم بازار در ایام پایانی سال این سازمان با محوریت اتاق اصناف اقدام به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (بهاره) می نماید.

 خلیقی تصریح کرد: این نمایشگاه­ها به منظور تامین نیاز شهروندان به مایحتاج عمومی و کالاهای مشمول تنظیم بازار در ایام پایان سال جاری بصورت عرضه مستقیم کالا فعالیت می نماید.

وی عنوان نمود: در این نمایشگاه کالاهای اساسی و ضروری همچون مواد غذایی، موادپروتئینی، آجیل و شیرینی جات، مواد شوینده و بهداشتی،کیف و کفش، شکر، گوشت قرمز منجمد، مرغ منجمد و سایر اقلام عرضه خواهد شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تاکید کرد: در سطح استان 8 نمایشگاه بالغ بر 610 غرفه به فعالیت می پردازند.