مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان گفت: آبفا اصفهان یکی از پیشروترین شرکتهای وزارت نیرو در خدمات رسانی پایدار به مردم محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هاشم امینی در جشن خانواده بزرگ شرکت آبفا به مناسبت تجلیل از دانش پژوهان ممتاز اظهار داشت:در چند سال اخیر شرکت آبفا استان اصفهان به رغم چالش هایی موجود موفق شد یکی از پیشروترین شرکتهای تابع وزارت نیرو در خدمات رسانی پایدار به مردم محسوب شود.

وی اعلام کرد:موفقیت های پیاپی شرکت آبفا استان اصفهان بدنبال تلاش شبانه روزی تمام کارکنان این صنعت حاصل شد بدین ترتیب از همه کارکنان شرکت آبفا استان اصفهان انتظار می رود تمام تلاش خود را در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم همچنان در دستور کار قرار دهند.

وی تامین آب شرب مردم را در تابستان امری دشوار برشمرد و خاطر نشان ساخت: در نیمه اول سال جاری به دلیل کاهش بی سابقه جحم ذخیره آب  سد زاینده رود در تامین آب شرب مشترکین تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ با چالش هایی مواجه بودیم که خوشبختانه با درایت ،تعهد ،تخصص و تلاش بی وفقه کارکنان توانستیم آب شرب مورد نیاز مردم را در فصل تابستان تامین کنیم.

آبفا اصفهان

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بیان داشت: در فصل تابستان بسیاری از مسئولان کشوری به جهت کاهش بی سابقه حجم ذخیره سد زاینده رود نگران تامین آب شرب بیش از 4 میلیون نفر در این حوضه بودند این در حالیست که به لحاظ تدبیری که مدنظر قرار گرفت آب شرب ساکنان حوضه زاینده رود بدون ایجاد کمترین مشکلی تامین شد.

 امینی موضوع سازگاری با کم آبی را یکی از اولویت های اساسی شرکت آبفا استان اصفهان برشمرد و اظهار داشت:آبفا اصفهان سازوکارهایی که در نهایت منجر به سازگاری با کم آبی در نقاط مختلف استان می شود را به طور جدی دنبال می کند و دراین راستا کمیته ایی هم تشکیل شد.

وی ادامه داد: تجلیل از بانوان شرکت در حالی صورت می گیرد که بانوان همچنان یکی از گروههای تاثیر گذار هستند که در بزنگاههای مختلف شرکت را در برون از چالش ها یاری رساندند.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان تجلیل و تکریم از  بازنشستگان را امری ضروری برشمرد و اظهار داشت: تکریم افرادی که 30 سال بی وفقه درصدد خدمت به مردم بودند ضروری است این درحالیست که در چند سال اخیر طرح تکریم بازنشستگانی که چندین سال از عمر خدمت آنها می گذرد اجراء  می شود.