رئیس گروه ورزش بانوان استان اردبیل گفت : ۸۷ ورزشکار آقا و خانم در قالب ۱۱ تیم در مسابقات قهرمانی کشور کارکنان دولت از استان اردبیل حضور داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مژگان سلطانی با اعلام این خبر افزود: رقابتهای قهرمانی کشور کارکنان دولت طی روز‌های ۲۳ بهمن تا ۱۳ اسفندماه به میزبانی استان‌های بوشهر، زنجان، قزوین، آذربایجان غربی، گیلان، خراسان رضوی و شیراز برگزار و از استان اردبیل ۸۷ ورزشکار آقا و خانم در رشته های مختلف حضور داشتند.

وی اضافه کرد : طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود بانوان در ۶ رشته ، آمادگی جسمانی، دارت، بدمینتون، والیبال، طناب کشی و تنیس روی میز و آقایان در ۸ رشته شامل همان ۶ رشته بانوان به انضمام فوتسال و ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی در این رقابت‌ها حضور داشته باشند که متاسفانه در بخش بانوان ورزشکاران در ۳ رشته بدمینتون ،دارت و والیبال اعزام شدند.

رئیس گروه ورزش بانوان استان اردبیل تصریح کرد : کار کنان دولت استان اردبیل در بخش بانوان ۲۲ نفر و در بخش آقایان ۶۵ نفر اعزام شده بودند که در بخش بانوان در رشته دارت خانم بتول حسین زاده موفق به کسب مقام سوم ،در رشته والیبال و بدمینتون هم فاقد مقام بودیم .

سلطانی به بخش آقایان نیز اشاره کرد و افزود : در بخش اقایان هم ۶۵ نفر در تمامی ۸ رشته اعزام شده بودند که در رشته آمادگی جسمانی یعقوب آذرتاش موفق به کسب مدال طلا شد، در رشته تنیس روی میز هم مقام اول تیمی و سوم انفرادی و در رشته ورزش های زورخانه ایی یک طلا و یک نقره ویک برنز حاصل تلاش اعزامی ها بود.

وی بیان کرد : در بخش آقایان در رشته های بدمینتون ، طناب کشی ، والیبال و فوتسال فاقد مقام بودیم.