موج

با توجه به اطلاعیه‌ی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش سرعت باد و تلاطم دریا در محدوده‌ی خلیج فارس و تنگه‌ی هرمز اسکله های گردشگری قشم روز شنبه تعطیل اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، با توجه به اطلاعیه‌ی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش سرعت باد و تلاطم دریا در محدوده‌ی خلیج فارس و تنگه‌ی هرمز اسکله های گردشگری قشم روز شنبه تعطیل اعلام شد.

سازمان بنادر و دریانوردی هرمزگان طی اطلاعیه ای اعلام کرده:

بر این اساس، از فعالیت شناورهای تفریحی در اسکله‌های کندالو و شیب دراز برای تردد به جزیره هنگام جلوگیری شد و از مسافران و گردشگران در خواست شده است تا از تجمع در این بنادر خودداری کنند.

هم اکنون بادهای شدید از شمال غربی تا جنوب غربی در تنگه هرمز افزایش پیدا کرده است که در ادامه تشدید می شود. مردم از هر گونه فعالیت صیادی، غواصی و تفریحی در محدوده جزیره هنگام و شمال ترافیک لاین تنگه هرمز به طور جدی خودداری کنند.

با توجه به پایش دریا، تردد شناورهای مسافری در مسیر بندر شهید ذاکری به بندرعباس و هرمز و همچنین تردد لندینگ کرافت ها در مسیر بندرهای لافت-پُهل در حال انجام است.

به گزارش موج هشت اسکله گردشگری در مناطق شیب دراز، کندالو، هنگام، لافت، گورزین، سهیلی، طبل و گوران شهرستان قشم فعالیت می کنند. این شهرستان در مجموع 19 اسکله مسافری، تجاری و گردشگری دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها