امام جمعه موقت خرم آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته، گفت: صبح فردا، مردم شهید پرور خرم آباد میزبان پیکر 2 شهید گمنام خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، حجت الاسلام بهروز شمسی فر امام جمعه موقت خرم آباد، گفت: صبح فردا، مردم ولایتمدار و شهیدپرور لرستان و خرم آباد، از 2 شهید گمنام دفاع مقدس استقبال خواهند کرد.

امام جمعه موقت خرم آباد، افزود: بی شک مردم شهیدپرور لرستان به ویژه شهرستان خرم آباد با حضور گسترده خود در آئین استقبال از این شهدای والامقام حضور چشم گیری خواهند داشت اما، لازم است که بگوییم این حضور، پیغامی پرمغز و محتوا به دشمنان اسلام، ایران و انقلاب خواهد بود.

مردم تا آخرین نفس در خط رهبری هستند

حجت الاسلام شمسی فر، ادامه داد: ما تا آخرین نفس به پای رهبری و انقلاب خواهیم ماند، مردم نیز اثبات کرده اند که پای انقلاب خود ایستاده اند، لذا استقبال از شهدا این پیام را خواهد داشت که هم بر روی عهد خویش ایستاده ایم و هم از ارزش های خود کوتاه نخواهیم آمد.

در آستانه نوروز، نیازمندان را فراموش نکنیم

وی، گفت: فضیلت ماه رجب، دعا و روزه داری است، لذا توصیه می کنم که با این روحیه به استقبال نوروز، ماه شعبان و ماه مبارک رمضان برویم و در آن، از کمک به نیازمندان غافل نشویم.