موج

به میزبانی کرمانشاه؛

شصت و دومین جشنواره منطقه‌ای شبدیز کرمانشاه در سه بخش فیلم، فیلم‌نامه و عکس، از امروز ۱۴ لغایت 17 اسفندماه سال جاری در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس انجمن سینمای جوان کرمانشاه در خصوص شرکت‌کنندگان در جشنواره منطقه‌ای شبدیز، ابراز داشت: استان‌های کرمانشاه، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر و تهران در جشنواره منطقه‌ای شبدیز با ارسال 1900 اثر حضور فعال دارند.

کامران رضایی بابیان این مطلب که در حوزه فیلم 100 اثر، در حوزه فیلم‌نامه 13 اثر و در حوزه عکس نیز پنج مجموعه به‌عنوان اثر برگزیده معرفی خواهند شد، اظهار داشت: عکس‌های به نمایش درآمده در جشنواره منطقه‌ای شبدیز شامل 50 عکس از پنج مجموعه عکس هستند و اختتامیه جشنواره نیز روز جمعه 17 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

جشنواره منطقه‌ای شبدیز را در کرمانشاه دائمی می‌کنیم

در مراسم افتتاحیه جشنواره منطقه‌ای شبدیز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه نیز با تأکید بر اینکه دنبال دایر نمودن دبیرخانه دائمی جشنواره منطقه‌ای شبدیز در کرمانشاه هستیم، اعلام داشت: با توجه تجربه قابل‌قبول برگزاری این رویداد هنری فاخر پس از گذشت حدود 16 سال در سال گذشته، سعی می‌کنیم که علاوه بر پویایی هر چه بیشتر جشنواره منطقه‌ای شبدیز، بتوانیم دبیرخانه را در کرمانشاه دائمی کنیم.

حجت‌الاسلام رحیم جعفری با تأکید بر این مهم که کرمانشاه در حوزه فیلم کوتاه یکی از قطب‌های کشور است، خاطرنشان ساخت: جشنواره منطقه‌ای شبدیز مطالبه خود هنرمندان است و امسال بیش از هزار اثر در بخش‌های مختلف عکس، فیلم و فیلم‌نامه به دبیرخانه جشنواره شبدیز ارسال‌شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها