مدیر کمیته امداد قشم از اجرای 200 طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال در سال 97 در شهرستان قشم خبر داد و گفت: اجرای این طرح ها منجر به توانمند سازی 300 خانوار مددجو شده است.

به گزارش خبرگزای موج هرمزگان، غلامرضا غلامی مدیر کمیته امداد قشم ظهر امروز در جمع خبرنگاران، بیان داشت:  در راستای تکریم مددجویان تمامی خدمات بدون صف انتظار به آنان ارائه می شود و مددجویان در هیچ یک از سرفصل‌های خدماتی این نهاد در نوبت قرار ندارند.

وی ادامه داد: کمیته امداد در ابتدا رویکردی حمایتی، معیشتی و توزیع آذوقه داشت و به مرور زمان سرفصل‌های کاری آن گسترش یافته است و هم اکنون بیش از 5 هزار خانوار مددجو در شهرستان قشم از 45 سرفصل خدماتی این نهاد استفاده می کنند.

غلامی با تاکید بر لزوم پیشگیری از موازی کاری، اظهار داشت: این نهاد آمادگی لازم جهت اشتراک گذاری بانک اطلاعاتی خود با موسسات خیریه در راستای تقویت فرآیند خدمات‌رسانی و جلوگیری از موازی کاری‌ها را دارد.

 به گفته غلامی توامندسازی خانوارهای مددجو یکی از مهمترین سرفصل های خدماتی کمیته امداد است و این نهاد با اجرای طرح های اشتغالزایی متناسب با فضای جزیره قشم تمامی تلاش خود را در این راستا به کار گرفته است.