موج

اولین همایش نیاز مدیران و معلمان امروز در مراکز آموزشی با هدف شناخت نیاز امروز دانش آموزان و مدیران، معلمان و اولیاء دانش آموزان به همت موسسه تتا در اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل موسسه تتا در این همایش گفت:هدف از برگزاری این همایش شناخت نیاز امروز دانش آموزان و مدیران، معلمان و اولیاء دانش آموزان  و آموزش مهارت‌های همدلی و کار تیمی  است.

سید حسین عاملیان بیان داشت: هرسازمانی برای ارائه خدمت خود به جامعه باید نسبت به هدف آن جامعه آگاهی داشته باشد در غیر این صورت اگر ما ندانیم هدف ما چه نیازهایی دارد موفق نخواهیم بود.

وی ادامه داد: ما باید بپذیریم که وجود یک مدرسه با دانش آموزان آن مدرسه است که معنا و مفهوم پیدا می کند چرا که بدون دانش آموزان وجود مدارس و مراکز آموزشی معنا و مفهومی نخواهد داشت.

عاملیان بیان کرد:  اگر بخواهیم بدانیم نیاز امروز معلمان  برای خدمات آموزشی چیست باید بدانیم که نیاز دانش آموزان چه چیزی است.

این استاد دانشگاه گفت: از نظر سازمان یونسکو امروزه دیگر فردی که توانایی خواندن و نوشتن دارد باسواد بلکه باسواد کسی است که سواد ارتباطی، مالی، رسانه ای، تربیتی، رایانه‌ای و ... داشته باشد.

همایش مدیران امروز

عاملیان گفت: آنچه که اولین نیاز دانش آموزان امروز است استعدادیابی دانش آموزان تا بتوانند در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند.

وی افزود: دانش آموزان باید در مدارس مهارت‌های اجتماعی را فراگیرند  تا بتوانند مسائل و مشکلات ایجاد شده بین خودشان را حل کنند.

مدیرعامل موسسه تتا گفت: آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان کمک می‌کند تا در آینده بتوانند به خوبی با دیگران در محیط کار، خانواده و اجتماع ارتباط برقرار کنند و در نتیجه از بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی کاسته گردد.

گفتنی اصت؛ در پایان همایش نیاز مدیران و معلمان امروز از مدیران و مربیانی که از طرح های مهارت آموزی واستعدادیابی در مراکز آموزشی خود استفاده می‌کنند، تجلیل شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها