رئیس دادگستری شهرستان پارس آبادگفت: متاسفانه اکثرخانواده‌های زندانیان با مشکلات اقتصادی مواجه هستند انجمن حمایت از زندانیان و خانواده برای حمایت از این اقشر تشکل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج  از اردبیل، سید عبدالله طباطبایی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف انجمن حمایت اظهار داشت: متاسفانه اکثرخانواده‌های زندانیان با مشکلات اقتصادی مواجه هستند  انجمن  حمایت از زندانیان و خانواده برای حمایت از این اقشر تشکل شده است.

وی باتوجه به عملکرد انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارس آباد را موفق توصیف کرد و گفت: خوشبختانه  انجمن حمایت از زندانیان پارس آباد مغان در کار‌هایش موفق بوده  و لذا انتظار داریم کلیه اعضا و خیرین منطقه، همچنان این عزیزان  را در ادامه کارشان کمک کنند.

رئیس دادگستری شهرستان  پارس آباد تصریح کرد: تنها انجمن بدون کمک های فکری و مالی خیرین منطقه نتیجه نخواهد داد  وادامه فعالیت انجمن نیازمند یاری تمامی اعضا را می طلبد.

پارس آباد

در ادامه فرماندار شهرستان پارس آباد  با قدردانی از ریاست و اعضاء هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان به نقش انجمن حمایت از زندانیان در کاهش جمعیت کیفری زندان پرداخت و گفت: انجمن به واسطه خدمات خود موجب می شود میزان افراد آزاد شده از زندان به حداقل برسد .

علی علایی خاطر نشان کرد: با پوشش خانواده ها از تسری جرم به آنها پیشگیری می کند که این حرکت یکی از اهداف مهم و کلان انجمن حمایت از زندانیان است

وی خواستار استفاده از ظرفیت های ادارات و نهادها و فعالان اقتصادی این شهرستان در جهت کسب در آمد پایدار برای این انجمن شد.

در ادامه مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارس آباد مغان نیز با ارائه گزارش عملکرد یکساله این انجمن پیشنهاداتی را جهت مساعدت در آستانه عید و کاهش آلام خانواده های نیازمند و مددجویان ارائه و نقش تک تک اعضای هیات مدیره را بسیار موثر دانسته و خواستار حضور فرماندار، دادستان و سایر اعضا جهت بازدید از خانواده های زندانیان شدند.

ی

اهدای بسته های حمایتی به خانواده زندانیان

کرامت اهبابی رئیس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان پارس آباد نیز آمادگی این اداره را در زمینه اهدای بسته های حمایتی و وام های خود اشتغالی و ساخت و تعمیر مسکن در آستانه  سال جدید به خانواده‌های زندانیان را اعلام نمودند.

 به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل،بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن از دو نفر از کارکنان بازداشتگاه پارس آباد مغان با اهدای لوح تقدیر و همچنین  از زحمات رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره ) و مدیر عامل انجمن توسط امام جمعه و فرماندار و رئیس دادگستری و دادستان پارس آباد مغان تقدیر بعمل آمد.