شهردار اردبیل اظهار کرد: از نیمه دوم اسفندماه تا 15 فروردین سال جدید شهرداری اردبیل برنامه های متنوعی برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمید لطف اللهیان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از نیمه دوم اسفند ماه تا 15 فروردین سال جدید شهرداری اردبیل برنامه های متنوعی برگزار خواهد کرد و سعی بر این است که این برنامه ها در مناطق مختلف اجرا شود.

وی افزود: استارت برنامه ها از 15 اسفندماه زو می شود با نظافت عمومی اردبیل تا با شهر تمیز به استقبال بهار خواهیم رفت تا شهر برای میزبانی میهمانان نوروزی مهیا شود.

شهردار اردبیل تصریح کرد: مجموعه شهرداری اردبیل با همکاری ستاد خدمات سفر تلاش خواهد کرد که امسال با برنامه های بیشتر و متعددی در خدمت  مسافران نوروزی باشد.

لطف اللهیان با اشاره به تعیین شفیت بندی و آماده باش در برخی از مجموعه های شهرداری اردبیل گفت: در مجموعه شهرداری اردبیل 10 سازمان نظیر آتش نشانی در ایام عید نوروز به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات در خدمت شهروندان و میهمانان نوروزی خواهند بود

وی افزود:برنامه استقبال از بهار، نصب المان‌های نوروزی در سطح شهر،تنظیفات عمومی شهر، زیباسازی وسایط نقلیه عمومی، برگزاری تورهای اردبیل‌گردی و همچنین دایر کردن چهار ایستگاه پذیرایی از مسافران در چهار ورودی شهر، توزیع بروشور و راهنمای گردشگران، پذیرایی از میهمانان نوروزی با آش دوغ و چای و همچنین اهدای جایزه به اولین مسافر ورودی به شهر اردبیل از جمله این برنامه‌هاست.

وی ادامه داد: شهرداری در کنار نظافت روزانه شهر و جمع‌آوری پسماندها و نخاله‌های ساختمانی از کمپین نظافت عمومی ورودی شهرها استقبال می‌کند که امیدواریم این حرکت به زیباسازی و بهبود سیمای شهری کمک کند.

شهردار اردبیل با توجه به افتتاح پیاده راه شیخ صفی الدین اردبیلی گفت:پروژه پیاده‌راه شیخ صفی‌الدین اردبیلی در میدان عالی قاپوی اردبیل در 17 اسفندماه جاری افتتاح خواهد شد سعی می شود تا دراین محل  برنامه‌های مختلف  نظیر فرهنگی، هنری و همچنین آئین‌های سنتی، بومی و محلی را برای شهروندان  برگزار کنیم.