مدیرعامل شرکت گاز لرستان، گفت: گازرسانی به 15 هزار خانوار 360 روستای استان در دست اقدام است.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان، گفت: گازرسانی به 360 روستای لرستان در دست اقدام است.

وی، ادامه داد: در این طرح گازرسانی، 360 روستای لرستان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد که 360 روستا در برگیرنده 15 هزار خانوار است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان، تصریح کرد: در حال حاضر، بیش از یک هزار و 600 روستای استان از نعمت گاز بهره مند هستند که گازرسانی به 208 روستای استان، هم‌زمان با چهل سالگی انقلاب به بهره برداری رسید.

گازرسانی به 360 روستای لرستان اولویت نخست شرکت گاز است

غلامرضا لطفعلیان، تاکید کرد: در حال حاضر، طرح گازرسانی به 360 روستای لرستان اولویت نخست شرکت گاز است که از محل بند ق تبصره 2 بودجه سال 1393 کل کشور در حال اجرا است.

گازرسانی به روستاهای لرستان

به 99 درصد جمعیت شهری و 89 درصد جمعیت روستایی لرستان گازرسانی شده است

وی، افزود: هم اکنون، بیش از 99 درصد جمعیت شهری و 89 درصد جمعیت روستایی استان لرستان از نعمت گاز بهره مند هستند، لذا کار گازرسانی به شول آباد «تنها شهر بدون گاز استان» نیز تعیین تکلیف شده و بزودی اجرایی خواهد شد.

شرکت گاز لرستان 130 میلیارد تومان از مشترکین طلب دارد

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به میزان بالای مطالبات این شرکت، تصریح کرد: هم اکنون 130 میلیارد تومان از مشترکین و واحدهای صنعتی استان طلب داریم که امیدواریم تا پایان سال جاری، این مطالبات وصول شود.