تیم های فرهنگ از دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر و سایدیس از دانشگاه علوم پزشکی به عنوان نمایندگان هرمزگان در هشتمین دوره از مسابقات ملی مناظرات دانشجویی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، از روز شنبه چهارم اسفندماه هشتمین دوره‌ی مسابقات ملی مناظره دانشجویی نشان خواجه نصیر طوسی در جهاد دانشگاهی هرمزگان کلید خورد.

گفتنی است که در این دوره از مسابقات 16 گروه از 6 دانشگاه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

هشتمین دوره مسابقات ملی دانشجویی در هرمزگان

مرحله‌ی نیمه‌نهایی این دوره از مسابقات روز گذشته با معرفی فینالیست‌ها به کار خود پایان داد.

در مسابقه‌ی نخست از مرحله‌ی نیمه‌نهایی تیم «فرهنگ» از دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر خلیج‌فارس با امتیاز 99 به 76 از سد تیم «سابقون» از دانشگاه علوم پزشکی گذشت و در مسابقه‌ی دوم تیم «سایدیس» از دانشگاه علوم پزشکی با امتیاز 88 به 80 موفق شد تیم «امیرکبیر 1» از دانشگاه امیرکبیر را شکست دهد.

هشتمین دوره مسابقات ملی دانشجویی در هرمزگان

اعضای تیم سایدیس «پرستو ماهور»، «علی طوسی»، «سام تدین» و «نرجس لیاقت» و اعضای تیم فرهنگ نیز «جهانگیر سایانی»، «مهین حیدری»، «مریم عبادیان» و «سعید قادری» نیز اعضای تیم فرهنگ هستند.

گفتنی است روز دوشنبه 13 اسفندماه مسابقه‌ی فینال بین تیم‌های فرهنگ و سایدیس  و مسابقه‌ی رده‌بندی نیز مابین سابقون و امیرکبیر 1 برگزار خواهد شد.

هشتمین دوره مسابقات ملی دانشجویی در هرمزگان

لازم به ذکر است که تیم‌های فرهنگ و سایدیس نمایندگان هرمزگان در مرحله‌ی منطقه‌ای هشتمین دوره از مناظرات ملی دانشجویی هستند.