با حضور وزیر ورزش و جوانان و نماینده مردم میبد در مجلس شورای اسلامی زمین چمن و استخر سرپوشیده در شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش خبرگزارش موج یزد، زمین چمن مصنوعی روستای مهرآباد شهرستان میبد در مراسمی با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، محمدعلی طالبی استاندار یزد و کمال دهقانی نماینده مردم میبد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از دیگر مسئولان استان و شهرستان، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این زمین چمن مصنوعی به مساحت یک‌هزار و ۲۶۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان با مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، اداره ورزش و جوانان استان یزد و شورای اسلامی و دهیاری روستای مهرآباد ایجاد شده است.

وزیر ورزش در ادامه نیز استخر سرپوشیده خورشید در میبد مورد بهره‌برداری قرار گرفت، این استخر سرپوشیده در زمین شش هزار متری که در سال 1389 از سوی آیت الله اعرافی امام جمعه میبد به اداره ورزش وجوانان واگذار شده، ساخته شده است.

این استخر که در 1826 متر مربع زیربنا با بخش‌های سونا، جکوزی و استخر ایجاد شده، در هر سانس ظرفیت پذیرش 70 نفر را داراست. هزینه چهار میلیارد تومانی ساخت این بنا از محل اعتبارات ملی تامین شده است.