معاون اشتغال کمیته امداد اصفهان گفت:نمایشگاه و فروشگاه محصولات طرح‌های اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد اصفهان از 12 تا 19 اسفندماه در محل باغ‌موزه چهلستون برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بهرام سوادکوهی گفت: نمایشگاه و فروشگاه محصولات طرح‌های اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت این نهادبا نام "در مسیر توانمندی" با همکاری اداره میراث فرهنگی از دوازدهم تا نوزدهم اسفندماه در محل باغ‌موزه چهلستون برگزار می‌شود.

وی تعداد طرح‌های اشتغال حاضر در این رویداد بزرگ خیر و احسان را ۶۰ طرح از سراسر استان اعلام کرد و افزود: همشهریان عزیز می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۹ از این نمایشگاه دیدار کنند.

سوادکوهی با اشاره به شروع هفته احسان و نیکوکاری از چهاردهم اسفندماه و مصادف با چهلمین سال تأسیس کمیته امداد، گفت: این نهاد بافرمان امام خمینی (ره) و برای مدد رساندن به حیات، کار و زندگی آبرومندانه نیازمندان تأسیس شد و فعالیت‌های خود را از بدو تأسیس با رویکرد خودکفایی جامعه تحت حمایت طراحی و اجرا کرد.

وی اشتغال پایدار را مهم‌ترین عامل توانمندسازی مددجویان و نیازمندان دانست و تأکید کرد: کمیته امداد اصفهان از مرحله ایجاد انگیزه و روحیه کار و فعالیت، آموزش مقدماتی، پیشرفته و حرفه‌ای تا پرداخت وام قرض‌الحسنه، نظارت و بازاریابی با جامعه تحت حمایت خود همراه و هم‌قدم است.

معاون اشتغال کمیته امداد اصفهان هدف اصلی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای اشتغال مددجویان را شناساندن قابلیت‌ها و توانایی‌های مددجویان و همچنین تلاش‌های بنیادی این نهاد درزمینهٔ توانمندی جامعه تحت حمایت عنوان کرد و افزود: بخش فروشگاه نیز در این رویداد بزرگ در کنار جنبه‌های نمایشگاهی آن برای حمایت هر چه بیشتر از خدمات و محصولات تولیدی مددجویان برپاست و همشهریان عزیز اصفهانی می‌توانند با خرید از این محصولات به توانمندی این نیازمندان یاری برسانند.