حجت‌الاسلام آیت عباسیان در آیین تجلیل از هنرمندان انقلابی کرمانشاه گفت: دلیل اصلی نگرانی دشمن از فعالیت‌های انقلاب اسلامی ایران اشاعه حاکمیت دینی این انقلاب در پهنه جهانی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه با تأکید بر نهادینه شدن معارف انقلاب اسلامی ایران در بین تمامی نسل‌ها، ابراز داشت: چهره مخوف دشمن امروز نه در جنگ نظامی بلکه در جبهه اقتصادی و رسانه‌ای علیه انقلاب اسلامی ایران متمرکزشده است.

وی حضور باشکوه مردمی در جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران را مشت محکمی بر یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام و ایران عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: به‌رغم تحمیل فشارها و مشکلات ناشی از جنگ اقتصادی علیه مردم ایران، مردمان ما همواره ثابت کرده‌اند که پای انقلاب و کشورشان ایستاده‌اند.

عباسیان در ادامه به پیشرفت‌های بالای نظامی، فناوری هسته‌ای، موشکی، پزشکی، نانو کشور ایران پس از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: تجربه تاریخی به اثبات رسانده است که مردم ما هرجایی که متحمل سختی‌های بیشتری شده‌اند در مقابل دشمن مستحکم‌تر عمل کرده‌اند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه نقش هنرمندان انقلابی را در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران تعیین‌کننده دانست و گفت: هنرمندان با قلم و هنر خود باید مردم را نسبت به توطئه دشمن آگاه کنند و مطالبه گری مردم را نیز نسبت به مسئولان بالا ببرند.