معاون برنامه ریزی وعمرانی فرمانداری بندرلنگه با تاکید به شناسایی نقاط حادثه خیز جاده های بندرلنگه و رفع آنها تا قبل از وقوع حادثه، اضافه کرد: متاسفانه در مسیر بندرعباس بندرلنگه یک تابلو راهنما به نام بندرلنگه وجودندارد در حالیکه تابلوهای بی شماری به نام بندرعباس، بندرخمیر، پارسیان، بستک و شیراز وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مراد زرهی معاون برنامه ریزی وعمرانی فرمانداری بندرلنگه درجلسه ی شورای ترافیک با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سال جدید و حضور گسترده مهمانان نوروزی از سراسر کشور در شهرستان بندرلنگه، عنوان کرد: این شهرستان در مسیر تردد جزیره کیش قرار دارد باید برای رفاه و آسایش گردشگران نوروزری از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
وی با بیان اینکه خیابان های این شهرستان نیاز به روکش آسفالت و نصب علائم راهنمایی و رانندگی دارد، عنوان کرد: هر چه سریع تر مسوولین شهرستان بندرلنگه برای رفع نواقص و کمبود ها اقدامات لازم را انجام دهند تا مسافران نوروزی بتوانند از امکانات بالقوه ای که در سطح شهر وجود دارد به نحو شایسته و مطلوب استفاده کنند.
معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری بندرلنگه در ادامه افزود: همه مسئولین امر باید پای کار بیایند و تمام نواقص های ترافیکی را بصورت ضربتی رفع  کنند تا مشکلات موجود جاده های برون شهری با تلاش مضاعف و همت تمامی دست اندرکاران برطرف شود.
مراد زرهی با تاکید به شناسایی نقاط حادثه خیز در جاده های بندرلنگه و رفع آنها تا قبل از وقوع حادثه، اضافه کرد: متاسفانه در مسیر بندرعباس بندرلنگه یک تابلو راهنما به نام بندرلنگه وجودندارد در حالیکه تابلوهای بی شماری به نام بندرعباس، بندرخمیر، پارسیان، بستک و شیراز وجود دارد.
زرهی گفت: امیدوارم قبل از شروع تعطیلات نوروزی  مرکز معاینه فنی خودرو در بندرلنگه راه اندازی شود تا مسافران نوروزی و مردم این شهرستان دچار مشکل نشوند.