مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از برگزاری جشن نیکوکاری با عنوان «عیدی برای همه» در شهرهای لرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، جاسم محمدی فارسانی، گفت: از نیمه دوم اسفند ماه 97، جشن نیکوکاری با عنوان «عیدی برای همه» در شهرهای مختلف استان لرستان برگزار خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، افزود: این جشن مردمی از 15 تا 17 اسفند ماه سال جاری در مدارس، میادین اصلی شهرها، مصلی های نماز جمعه و ادارات کمیته امداد لرستان و با هدف کمک به محرومان و افراد بی بضاعت برگزار می شود.

کد دستوری الکترونیکی برای مشارکت در جشن نیکوکاری در نظر گرفته شده است

محمدی فارسانی با اشاره به اینکه امکان کمک الکترونیکی مردم نیز فراهم شده است، تصریح کرد: کد دستوری  #066*1*8877* شرایطی را ایجاد کرده که خیرین از تلفن همراه نیز کمک های نقدی خود را به دست نیازمندان برسانند.

مدیرکل کمیته امداد لرستان، تاکید کرد: کمک های نقدی جمع آوری شده توسط مدیران مدارس، هیات امنای مراکز مذهبی و مدیران کمیته امداد شهرهای مختلف لرستان به نیازمندان تحویل خواهد شد و کمک های غیرنقدی نیز به همین شیوه در میان افراد بی بضاعت توزیع خواهد شد.

محمدی فارسانی، گفت: در جشن نیکوکاری سال گذشته، حدود 50 میلیارد ریال کمک مردمی جمع آوری شد که امیدواریم در آئین عیدی برای همه، سطح مشارکت بیشتر از سال قبل باشد.

عیدی برای همه لرستان

جشن نیکوکاری لرستان از 15 تا 17 اسفند برگزار می شود

گفتنی است جشن نیکوکاری عیدی برای همه از 15 اسفند آغاز و تا 17 اسفند ماه 97 ادامه خواهد داشت.